ساخت تیزر تبلیغاتی – فیلم صنعتی | تبلیغاتی

خانه » ساخت تیزر تبلیغاتی – فیلم صنعتی | تبلیغاتی

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

۱- تعریف پروژه ساخت تیزر

پس از ارتباط با کارفرما و مشخص شدن نوع محصول یا خدمات ، فرم مخصوصی در اختیار کارفرما قرار خواهدگرفت. در این فرم سوالاتی مطرح شده است که به ما به عنوان سازندگان تیزر تبلیغاتی کمک می‌کند تا مشخصات دقیق تری از چگونگی پروژه جمع آوری کرده که در واقع این مرحله به شناخت ذهنیت کارفرما و چگونگی عرضه خدمات کمک شایانی خواهدکرد.

۲-آماده سازی طرح و سناریو

مرحله دوم تهیه طرح سناریو است. تیم ایده پردازی یکتا فیلم با توجه به گفتگوهای انجام شده و با استناد به فرم بریف تبلیغاتی موضوع جلسه ایده پردازی محصول را آغاز می‌کند. خروجی این جلسه در نهایت رسیدن به سه طرح و ایده کاملا کاربردی و قابل اجرا در مورد محصول است که در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

۳-پیش تولید

در مرحله پیش تولید سناریو انتخابی در اختیار تیم تولید قرار گرفته و با توجه به نیاز سناریو به بازدید لوکشین ، انتخاب بازیگر ، انتخاب فیلمبردار و عوامل دیگر …، تست لازم از جمله تست لباس و تست گریم روی بازگیران انجام می شود وگروه خود را برای تولید کار آماده میکنند.

۴- تولید

در این مرحله گروه تولید به مدیریت و سرپرستی کارگردان در روز و مکان مشخص شده تولید کار را آغاز کرده و به ضبط و ثبت پلانهایی سناریو می پردازند مرحله تولید یکی از حساس ترین مراحل کار است ونیاز به تمرکز و دقت بالای تمام افراد گروه دارد . در مرحله تولید تمام آنچه که روی کاغذ سناریو نوشته شده است اجرایی شده و ذهنیت ها به عینیت خواهند رسید.

۵- پس از تولید

در این مرحله نیز راشهای ضبط شده یا به زبان ساده تر فیلمهای خام با نظارت کارگردان در پروسه مونتاژ قرار میگیرد . تدوینگر یا همان ادیتور وظیفه ترکیب بندی پلانها را بر عهده دارد. صداگذاری، اصلاح رنگ ، هماهنگی موزیک و تصاویر، جلوهای گرافیکی و تبدیل خروجی‌های مختلف نیز در پایان این مرحله صورت میگیرد.


 

فیلم صنعتی فیلم کوتاهی است که اغلب به نمایش فعالیتها ، تولیدات ، محیط‌های اداری و فضاهای مربوط به خط تولید کارخانه جات و شرکتها میپردازد. فیلم‌های صنعتی کاربرد تبلیغاتی هم دارند و میتوانند در پرزنت‌های داخلی و خارجی شرکت‌ها و همچنین نمایشگاها و همایش‌ها به نمایش درآمده و معرف بهتری برای برند مورد نظر باشند.

استودیـو یکتا فیلم به پشتوانۀ هنر و خلاقیت در زمینه هـــای نویسندگی خلاق، کارگـردانی، تدوین، موسیقــی و صداگذاری و دیگر عوامل مهم تولید فیلم تبلیغاتی و فیلم صنعتی و نیز به کمک امکانات و تجهیزات فنی پیشرفته، امکان ارائۀ انواع محصولات تصویـری با کیفیت مناسب  را داراست.


ساخت تیزر تبلیغاتی (میزبان فا) در یکتا فیلم

 


ساخت تیزر تبلیغاتی شرکت QN.EUROPE آلمان در یکتا فیلم
 

ساخت تیزر تبلیغاتی شرکت QN.EUROPE آلمان در یکتا فیلم

ساخت تیزر شرکت سبک بتن چهل ستون (زرین شهر)