خودآموز EDIUS pro 7

خانه » خودآموز EDIUS pro 7

خودآموز تدوین دیجیتالی با نرم افزار EDIUS pro 7/30

 

421308914_57289

 

 

816222348_117704

 

 

 

مشخصات
نام کتاب:   خودآموز تدوین دیجیتالی با نرم افزار Edius pro 7.30
کد کتاب:   رایانه ۱
ناشر:   صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
مولف:   استاد محسن محبوبی
تاریخ انتشار:   ۱۳۹۳
نوبت چاپ:   اول
قطع کتاب:   وزیری
نوع جلد:   نرم
نوع کاغذ:   ۷۰ گرمی خارجی
نوع چاپ:   سیاه و سفید
تعداد صفحات:   ۷۲۰
توضیحات محصول
امروزه کار با نرم افزارهای تدوین دیجیتالی به صورت یک دانش تخصصی و مهارتی چند جانبه درآمده است. بدون کسب این دانش هرچه که در زمینه خلاقیت تدوینی توانمند باشیم کافی نیست.فن آوری تدوین دیجیتالی علاوه بر این که سه مرحله اصلی تولید فیلم را سخت به هم پیوند زده و مرزهای تدوین را تا «پیش تولید» گسترش می دهد. مولف دانش آموخته ممتاز رشته تدوین، مدرس و تدوینگر مجرب- سالهاست در حیطه توسعه علمی و آموزش علمی دانش نرم افزار شناسی تدوین فعالیت عدیده ای دارد.این پنجمین اثر پژوهشی-آموزشی آقای محسن محبوبی در زمینه نرم افزار شناسی حرفه ای تدوین است.
کتاب «خودآموز تدوین دیجیتالی با نرم افزار  Edius Pro 7/30» که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران چاپ شده، پنجمین کتابمحسن محبوبی در زمینه تدوین دیجیتالی است. این اثر حاصل ۳۲ سال تجربه مؤلف در زمینه تدوین فیلم، ویدیو، کامپیوتر و ۲۴ سال تدریس در این رشته است. این کتاب، مرجعی برای مدرسان رشته تدوین فیلم و ویدیو در آموزشگاه های فیلمسازی است. برای کسب اطلاعات بیشتر،فایل­های ارسالی زیر را دانلود و باز بفرمایید. ارادتمند شما.

این اثر همانند سایر کتابهای این مؤلف، به دانشجویان دانشگاه صدا و سیما و هنرجویان فیلمسازی و همه کسانی که قصد مونتاژ یک برنامه تلویزیونی، سینمایی یا خانوادگی را دارند، کمک می کند تا بتوانند بدون حضور هر استادی، تمام نیازهای خود را در طول مونتاژ برنامه خود برآورده کرده و از آن به صورت یک خودآموز در تدوین فیلم استفاده کنند. در پیشگفتار این کتاب آمده است: «تا وقتی این کتاب را در مقابل خود باز گذاشته و مطالب آن را به دقت مطالعه و دستورالعملهای آن را قدم به قدم اجرا می کنید، مطمئن باشید که راهنمای خوبی برای شما خواهد بود و با مطالعه آن، به تنهایی قادر خواهید بود که مراحل مختلف مونتاژ فیلم خود را با استفاده از نرم افزار ادیوس پرو با موفقیت و سربلندی طی کنید».

مطالب این کتاب فقط مختص ادیوس ۷/۳۰ نیست و شامل ادیوس ۵ و ادیوس۶  و ادیوس ۷ و ادیوس ۸ نیز میباشد

.

.

.

.

.

view book.

.

.

.

ورق زدن صفحاتی از کتاب

برای اجرای فایل بالا،پس از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج کنید و با فلش پلیر مشاهده کنید.

فلش پلیر را از اینجا دانلود کنید