درباره ما

خانه » درباره ما

درباره ما

 

درباره یکتا فیلم بیشتر بدانیم :


گروه تخصصی یکتا فیلم با مجوز رسمی با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده در زمینه طراحی و ساخت کلیپ و سینک های آماده و آموزش تخصصی نرم افزار ادیوس در خدمت شما همکاران عزیز می باشد.

یکتا فیلم از سال ۱۳۸۶ بطور رسمی شروع به کار نموده  و با سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت کلیپ ها آماده ادیوس در استان اصفهان  آماده ارائه خدمات به شما همکاران عزیز می باشد.


ما هدف خود را بر پایه احترام  و ارائه قیمت مناسب در کنار خدماتی کاملاً حرفه ای و شایسته به دوستان و همکاران خود تعیین کرده ایم و برآنیم که بر هدف خود سخت کوشانه بکوشیم تا موجبات رضایت شما را فراهم آوریم.باشد که با یاری خدا در محضر شما سربلند باشیم.


این گروه تا به امروز خدمات زیادی از قبیل ساخت و تولید انواع کلیپ های آماده ادیوس و ساخت و تنظیم کلیپهای اختصاصی برای سایر شرکتهای تولید کننده  با نرم افزار ادیوس و برگزاری کلاسهای آموزشی میکس و مونتاژ  ،بصورت کاملا حرفه ای  انجام و توانسته در زمینه ساخت و تولید پروژه های آماده ادیوس قدمهای بزرگی بردارد.


استودیو یکتا فیلم در سال ۱۳۹۰ برای اولین بار در ایران اقدام به تولید پروژه های ۱۶/۹ نمود و در سال ۱۳۹۱ با مشخص کردن حرفه ای سر ضرب های آهنگ در قسمت فیلم اصلی که تحول بزرگی در ساخت پروژه های آماده به حساب میآید توانستیم یک پله بالاتر از سایر شرکتها بایستیم ودر این رابطه هنوز حرف اول را میزنیم


بدیهی است که تجربه موفق و جذب مخاطب در بازار واقعی ما را بر آن داشت که در دنیای مجازی نیز در خدمتتان باشیم.

 با  احترام : مدیریت استودیو یکتا فیلم ( مجید شیر محمدی)